ONUR PLASTİK HAKKINDA
1999 senesinde fason imalat ile üretime başlayan ONUR PLASTİK daha sonra değişen talebe göre kendi bünyesi altında üretim yapma kararı almıştır. 2000 yılının ortalarında diğer firmalardan farklı ve kendi ürün tasarımlarıyla bu pazarda yer almak için kendi kalıplarıyla üretimini sürdürmüştür.

Günümüzde geniş ürün yelpazesiyle üretime devam edip, yaklaşık 93 kalıbı, 31 kalem malzemeyi ve 139 çeşit ürünü kendi bünyesinde işleyebilmektedir.

Onur plastik ürettiği boru ve ek parçaları yurt içine ve ağırlıklı olarak yurt dışına göndermektedir.Birçok ülke ile bağlantısı olan ONUR PLASTİĞİN yer aldığı bu pazarda ihraç ettiği ülkeleri sıralarsak Azerbaycan, Suriye, Kazakistan, Ukrayna, Libya, Bulgaristan gibi ülkeler başlıca yer almaktadır.


Misyonumuz
Her geçen gün teknolojisi artan plastik sektöründe yer almak için ürün yelpazesini ve ürün teknolojisini güncel tutmak. Kalite politikasında ödün vermeyen Onur Plastik her geçen gün daha verimli ve daha kaliteli ürün, yakın gelecekte daha geniş ürün yelpazesine sahip olmak ve pazar payını artırmaktır.

Vizyonumuz
İçinde yer aldığı pazardan yurtiçi ve yurtdışı kısmi pay aldığı oranı yükseltmek. Bayilik sistemini geliştirerek en yakın zaman zarfında tesisat malzemesi ürünlerinin satıldığı pazarlarında dünya markası olmaktır.


Emrullah Efendi Cad. Akaylar 2 Sanayi Sitesi No:5
Sefaköy - İstanbul
e-posta: onurplastik@onurpipe.com
twitter_onurpipefacebook_onurpipe